!

Obserwuj Mnie

S.Ł.A.T - Najtańszy suplement.By  Mariusz Lutka     maja 31, 2015     
- Nawodnienie organizmu jest bardzo istotne, mimo wszystko woda nie dostarcza do organizmu żadnych wartości odżywczych. Dlaczego więc nie urozmaicić naszego płynu? W prosty sposób można stworzyć bombę witaminową. Do zwykłej wody wystarczy dodać kilka produktów które sprawią, że cały napój będzie oryginalny oraz zaspokoi nasze potrzeby na witaminy. 

- Mówi się o nawodnieniu 2-3L dziennie, lecz nie uwzględnia się faktu, iż produkty które spożywamy również zawierają płyny, zupy, mleko, soki. Pojęcia odnośnie zużywania wody są różne, ale najlepiej trzymać się faktu, iż powinniśmy pić często, w małych ilościach, woda rozrzedza krew, natomiast krew pełni ważne funkcje w organizmie, jeżeli krew będzie rozrzedzone, to wartości odżywcze znacznie lepiej zostaną dostarczone.

- Pamiętaj, jeżeli jesteś osobą trenującą, to Twoim priorytetem jest WODA. Jesteśmy istotami w większym procencie zbudowani z wody, podczas wysiłku fizycznego temperatura ciała się podnosi, woda paruje i wydziela się pot. Ty musisz uzupełniać swoje zapasy. W szczególności jeżeli chcesz budować swoje mięśnie. Bez wody nie urośniesz. Więc jeżeli narzekasz na dietę, jeżeli chcesz rozpocząć dietę, to najpierw sprawdź czy odpowiednio nawadniasz swój organizm, bo ten bardzo tani "suplement" gra bardzo istotną rolę w Twoim życiu. Doceń to co masz a nie szukasz tego co mógłbyś mieć.

- Dlaczego powinno się pić często? Jeżeli zalecenia to przykładowo 3 litry to naszym zadaniem nie jest dostarczenia takiej ilości bez znaczenia od czasu. Czyli wstanę rano, wypije trójkę i mam wszystko z głowy. Niestety tak to nie działa. To tak jakby człowiek chciał się rano na oddychać na cały dzień. Dlatego regularność jest istotna, tak samo w przypadku jedzenia. 

Do wody zamieszczonej na zdjęciu dodano.

- Mięte
- Cytrynę 
- Pomarańcze 
- Mrożone Maliny
- Jabłko 

Można oczywiście dodać pokrojony owoc, lecz w przypadku pomarańczy, cytryny, zaleca się również
potarcie skórki i dodanie wraz z miąższem.

Bardzo ciekawy materiał o wodzie z kranu : KLIKNIJ


Mariusz Lutka

Jeżeli jesteś zadowolony z przeczytanego artykułu, podziel się nim ze znajomymi. Dziękuję!

1 komentarz:

  1. Ostatnio codziennie piję koktajle z wody, jabłek, bananów i natki pietruszki. Najlepiej smakuje po bieganiu :D

    OdpowiedzUsuń


Google+ Followers

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Translate