!

Obserwuj Mnie

PlanowanieBy  Mariusz Lutka     marca 11, 2015     
Jak to jest z tymi suplementami, dietą oraz treningiem? Duża większość osób, które mają na celu rozpocząć przygodę z trenowaniem, opiera się na wszystkim jednocześnie, czyli zaplanuje, że danego dnia rozpocznę trening .. swoją przygodę sportową, lecz przed pójściem na trening, muszę sobie najpierw ułożyć dietę i dostosować suplementy .. ponieważ zaczynając chce być super dokładny. Planujemy sportowe życie rozpocząć od poniedziałku, więc pierwszy trening, pierwszą dawkę suplementów oraz pierwszy dietetyczny posiłek rozpocznie się w poniedziałek, nie w niedziele ponieważ zniszczyłoby to nasze zamiary. Osoby które tak do tego podchodzą, prawdopodobnie
skazują się na porażkę, ponieważ opierają się na tymczasowym zaangażowaniu, ... mam super humor, więc wpada mi do głowy super pomysł, natomiast gdy humor upadnie, to moje plany również jakimś cudem stracą moc. Tego typu planowanie na jedną chwile jest zbędne, to tak jak chęć wdrążenia się w fabułę gry i zamiast stopniowo odkrywać nowe przygody, asortymenty, to My mamy wszystko na starcie... gra strasznie szybko traci sens mimo tego, iż na starcie była bardzo interesująca.

Więc o co chodzi? Jeżeli masz zamiar trenować .. to idź trenuj, nie tłumacz się faktem rozpoczęcia treningu w późniejszym terminie ze względu na brak fajnego dresu, dres sobie kupisz po kilku treningach i wtedy, Twoja przygoda będzie jeszcze bardziej interesująca .. a co z dietą? Pozyskaj efekty, zaangażuj się w ostry trening, wkładaj w siebie maksimum możliwości aż dobrniesz do kolejnego poziomu który pozwoli Ci odblokować następny etap. Ze świadomością, że bez żadnych specjalnych dodatków doszedłeś do pewnego miejsca, myśl o następnych krokach jedynie Cię napędzi .. ,,WOW samym treningiem uzyskałem takie efekty, co będzie gdy wprowadzę dietę"... czujesz niesamowicie pozytywne emocje i jeszcze bardziej się angażujesz, gdy dobrniesz do tego samego poziomu, możesz zacząć wprowadzać suplementy. Jeżeli wprowadzone zostałyby wszystkie elementy jednocześnie, to albo poddałbyś się ze świadomością, że nic dalej być nie może, ponieważ jesteś na najwyższym poziome, albo opierałbyś się na myśleniu typu "Wszystko jest, dieta, suplementy, trening ... a efektów brak"  Stopniowo, zaangażuj się w to co robisz, wolisz krótki fajny efekt który z czasem przestanie mieć sens? Czy dłuższy, który stanie się częścią Twojego życia? .. Nie przymusem, lecz przyjemnością. Zapraszam do odwiedzenia sponsorów :

Suplementy oraz odzież : 


Odzież :

Mariusz Lutka

Jeżeli jesteś zadowolony z przeczytanego artykułu, podziel się nim ze znajomymi. Dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Google+ Followers

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Translate