!

Obserwuj Mnie

Umrzesz na 100% więc żyj na 100%By  Mariusz Lutka     grudnia 26, 2014     
Wyobraź sobie siebie stojącego na szczycie świata, w pewnym momencie skaczesz, istotnym elementem tego skoku jest fakt iż skaczesz bez zabezpieczeń. Spadasz szybko, mimo to nie przejmujesz się zbliżającą się śmiercią, bo co może czekać Cię innego niż śmierć po takim skoku. Lecąc podziwiasz wszystko dookoła, nie możesz wybrać kierunku, jedyna droga to w dół, czujesz wiatr na swojej twarzy, podziwiasz niesamowite widoki z którymi jeszcze nigdy nie przyszło Ci się spotkać. Masz bardzo mało czasu do zakończenia swojego życia a drogi do odwrotu nie masz żadnej. Tak samo jest w Twoim życiu, tylko w tym
przypadku czas gna o wiele wiele wolniej, idziesz w drodze na śmierć wsiadając do pociągu monotonni, czekając na cud, nie mając zamiaru samemu zrobić pierwszego kroku, Twój kolejny dzień wygląda tak samo jak poprzedni, wstajesz, idziesz do pracy, kładziesz się spać, czynności nie mające nic wspólnego z marzeniami które chodzą po Twojej głowie przed snem. Czas Ci ucieka a Ty jesteś coraz bliżej śmierci, wstajesz idziesz do pracy, zasypiasz, czynności adekwatne do spadania. Powolne skazywanie się na śmierć, nie wykonując żadnej czynności ze strachu przed upokorzeniem, boisz się ośmieszyć a nie lękasz się śmierci. W porównaniu do spadania masz znaczące przywileje, ponieważ Ty w każdej chwili możesz opuścić ten ciąg bezsensownych wydarzeń które zabierają Cię donikąd. Możesz zatrzymać swój lot i z minuty na minutę zmienić swoje życie. Blog który założyłem jest takim krokiem w moim życiu, czymś nowym o czym zawsze marzyłem, a żeby urzeczywistnić wszystkie wpisy postanowiłem założyć fanpage który pozwoli na bezpośredni kontakt z blogiem i bycie na bieżąco z wiadomościami. Na dole link, można również zostać przekierowanym poprzez kliknięcie powyższego odnośnika (Fanpage) na stronie głównej.

Fanpage : Mariusz Lutka


Mariusz Lutka

Jeżeli jesteś zadowolony z przeczytanego artykułu, podziel się nim ze znajomymi. Dziękuję!

3 komentarze:

  1. Podobają mi się Twoje posty, treściwe i z przekazem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. O kurczę... Świetnie piszesz, bardzo motywująco. Świetny blog :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bo w życiu trzeba zrobić coś zeby było lepiej, pomoc ludziom uwierzyc ze zycie moze byc piekne, wystarczy bardzo mocno chciec. Każda nawet najmniejsza decyzja zbliza nas do wymarzonego zycia :D to wazne :) badzmy pozytywnie nastawieni, usmiechajmy sie do ludzi i robmy cos dla siebie, spełniajmy marzenia, kochajmy i badzmy a nie tylko istniejmy ;)

    OdpowiedzUsuń


Google+ Followers

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Translate