!

Obserwuj Mnie

Spparing | Push Ups | EffectBy  Mariusz Lutka     października 29, 2015     
Nowy film można już zobaczyć na kanale. Urywki ze sparingu, który był formą dogrzania, oczywiście, nigdy nie traktujemy sparingów bezpośrednio jako rozgrzewkę, chyba, że jest to na prawdę prosta wersja przy której tylko można lekko poskakać. Żeby trochę bardziej się zaangażować, robimy taką wstępną powolną rundę i dopiero stopniowo się rozkręcamy, ewentualnie bezpośrednia rozgrzewka poza ringiem, wtedy można boksować na wyższym poziomie od pierwszych sekund. 

Następnym elementem filmu są pompki, do ich wykonania na prawdę potrzebna jest ta rozgrzewka, ponieważ dane ćwiczenia silnie angażują wszystkie mięśnie. Jest to taka wersja domowa, dla osób które nie mają dostępu do siłowni, wersja która pomoże rozbudować fajnie sylwetkę bez potrzeby posiadania większej ilości sprzętu.

Ćwiczenia starać wykonywać się progresywnie, nie są to łatwe ćwiczenia, więc śmiało można rozpocząć od maksymalnej ilości powtórzeń. Po 3 serie na dane ćwiczenia na początku zdecydowanie wystarczą, do tego oczywiście jako punkt wstępny można dołożyć normalne pomki. Przerwa około 3 min. 

Ostatnim elementem jest oczywiście zaprezentowanie efektów.

Bezpośredni link do filmu po kliknięciu w zdjęcie.


Instagram : Mariusz Lutka 
Grupa motywacyjna : Motywujemy i trenujemy

Mariusz Lutka

Jeżeli jesteś zadowolony z przeczytanego artykułu, podziel się nim ze znajomymi. Dziękuję!

2 komentarze:

 1. Mariusz Ty to szalejesz...;)

  Oby jak najwięcej ludzi czytało Twojego bloga i widziało filmy...pokazujesz do czego prowadzi pasja i chęć ciągłego rozwoju. Bomba jak zwykle zresztą xD

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje za wsparcie, to ogromna przyjemność mieć świadomość, że podoba się komuś moja twórczość, strasznie to motywuje do dalszego działania. :) Pozdrawiam.

   Usuń


Google+ Followers

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Translate